Polska, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:48:00
202065
Opis: Polska - XIX wiek, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986, sygnowany wykonawca F. Witkowski, Aw: Święty Jan klęczący na skale udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, w otoku górnym napis JEDEN BÓG JEDNA WIARA. JEDEN CHRZEST, w odcinku ODB P BITSCHAN, Rw: U góry w otoku napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, poniżej wieniec, w środku dedykacja MARYI LUDOMIRY ZOFJI SZWABSKIEJ OD L ANCZYKOWSKIEGO i data
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 33.5 mm, srebro 12.28 g, patyna

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 459

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  100 zł
5)  90 zł