Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:43:40
135028
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921, Filadelfia, typ Morgan
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: jasna patyna

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 427

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  65 zł