Austria, talar, 1697 K-B

Austria, talar, 1697 K-B

Austria, talar, 1697 K-B

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:30:00
202047
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, talar, 1697 K-B, Krzemnica
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, naprawiane tło
Literatura: Dav. 3264, Herinek 741, Huszár 1374, Voglh. 225/VI

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 545

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  580 zł
6)  560 zł
7)  540 zł
8)  460 zł
9)  420 zł
10)  340 zł
11)  320 zł
12)  310 zł