Polska, talar, 1766

Polska, talar, 1766

Polska, talar, 1766

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:03:20
202043
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, talar, 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, bez kropki po COLONIEN, kropka po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.57 g, patyna
Literatura: Plage 379, Dav. 1618, Berezowski 15 zł

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 446

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  2 000 zł
4)  1 950 zł
5)  1 850 zł
6)  1 800 zł
7)  1 700 zł
8)  1 500 zł