Polska, 500 złotych, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 20:41:20
203036
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 500 złotych, 28.02.1919, seria A 1897002
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia na dolnym marginesie i w prawym dolnym rogu, po konserwacji
Literatura: Lucow 593 (R1), Miłczak 54b

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 132

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł