Polska, kwit wpłaty 3 rubli i 39 2/4 kopiejki za należności skarbowe w Guberni Warszawskiej, 12.10.1861

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 20:33:20
202097
Opis: Polska - Bank Polski, kwit wpłaty 3 rubli i 39 2/4 kopiejki za należności skarbowe w Guberni Warszawskiej, 12.10.1861, numeracja 20332
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złamane, naddarcia i małe ubytki

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 850

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  125 zł
4)  120 zł