wydawnictwa polskie, Andzej Banach - Kobiety na monetach; Ossolineum 1988

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 20:32:00
135046
Opis: wydawnictwa polskie, Andzej Banach - Kobiety na monetach; Ossolineum 1988
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa, stan dobry

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 100

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  28 zł
4)  24 zł