Indie, złoty fanam, XVIII-XIX w.

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 20:33:00
134240
Opis: Indie, złoty fanam, XVIII-XIX w.
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto 0.31 g, średnica 6 mm

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 478

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  60 zł