wydawnictwa polskie, Marian Gumowski (red. Antoni Domaradzki) - Mennica Gdańska; Gdańsk 1990

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 20:32:20
133896
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski (red. Antoni Domaradzki) - Mennica Gdańska; Gdańsk 1990
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 219 stron i 37 tablic formatu ok. B5, kartonowa oprawa

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 728

1)  75 zł
2)  70 zł