wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Jerzy Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763 (epoka..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 20:31:40
91630
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Jerzy Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763 (epoka saska); Warszawa 1980
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 400 stron formatu ok. B5, kartonowa oprawa

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 665

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  42 zł
6)  38 zł