wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog Monet Polskich 1632-1648 (Wł..

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 20:31:20
133895
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog Monet Polskich 1632-1648 (Władysław IV Waza); Warszawa 1984
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 120 stron formatu ok. B5, kartonowa oprawa

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 721

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  42 zł
4)  34 zł
5)  30 zł