wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog Monet Polskich 1649-1696 (Ja..

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 20:31:00
133894
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog Monet Polskich 1649-1696 (Jan Kazimierz, Michał Korybut Wiśniowiecki, Jan III Sobieski); Warszawa 1982
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu ok. B5, kartonowa oprawa

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 691

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  70 zł
4)  42 zł