Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1846 MW

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 21:57:20
132752
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek = 50 groszy, 1846 MW, Warszawa, wariant z dużym krzyżem na jabłku królewskim
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1252, Plage 385

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 439

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  440 zł
4)  420 zł
5)  350 zł
6)  185 zł