Polska, klipa talara strzeleckiego, 1697

Cena wylicytowana: 3 200 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 21:56:20
132795
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety pamiątkowe, klipa talara strzeleckiego, 1697, Drezno, Aw: Monogram, Rw: Herkules i napis VIRTUTE PARATA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.32 g, patyna
Literatura: Schnee 989, Kahnt 240, Dav. 7654, Merseb. 1382

Cena końcowa: 3 200 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 401

1)  3 200 zł
2)  3 200 zł
3)  3 000 zł
4)  2 800 zł
5)  2 500 zł
6)  2 300 zł