Polska, półgrosz, 1545

Polska, półgrosz, 1545

Polska, półgrosz, 1545

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 21:40:00
132531
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1545, Wilno, końcówki L/LITVA, kropki pomiędzy cyframi daty
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki rocznik
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA220-1 (RR)

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 528

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  820 zł
4)  480 zł