Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2016 20:40:20
98818
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria FL, numeracja 2410298
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złamane, zagniecenia, po konserwacji
Literatura: Lucow 1296b (R1), Miłczak 139d

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 4 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość odsłon: 200

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  18 zł
4)  16 zł
5)  14 zł
6)  4 zł