Austria, pamiątka manewrów cesarskich w Jaśle, wrzesień 1900

Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2016 22:17:20
132462
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, pamiątka manewrów cesarskich w Jaśle, wrzesień 1900, niesygnowany, Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis FRANCISZEK JÓZEF I, Rw: Orszak cesarski na tle ćwiczących żołnierzy, powyżej napis PAMIĄTKA MANEWRÓW CESARSKICH. W JAŚLE. GALICYA. WRZESIEŃ 1900
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: medal z uszkiem, brąz 29 mm

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 795

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  280 zł
4)  200 zł