Polska, Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari klasy V

Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2016 22:16:40
131508
Opis: Polska - XX wiek - II RP na emigracji, Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari klasy V, wykonany w Palestynie, wieniec po obu stronach wokół tarczy pokryty zieloną emalią, napisy na awersie pokryte emalią czarną, biała emalia na orzełku wykruszona
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 40 x 40 mm, ubytki lakieru, oryginalna wstążka

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1176

1)  920 zł
2)  900 zł