II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 10-tego Baonu Podchorążych Rezerwy Piechoty

Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2016 22:16:20
131509
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 10-tego Baonu Podchorążych Rezerwy Piechoty, w kształcie kwadratu z niebiesko emaliowanym krzyżem, w centrum żółto emaliowany medalion ze srebrnym orzełkiem, z nakrętką A. NAGALSKI / I KRAJ. MEDALJERNIA / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony i emaliowany 30 x 30 mm,
Literatura: Sawicki / Wielochowski s. 408

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1153

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  380 zł
4)  260 zł
5)  220 zł
6)  155 zł