Polska, 100 złotych, 1975

Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale
Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2016 21:47:20
132334
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1975, Warszawa, Ignacy Jan Paderewski
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: Ag 625, 32 mm, 16.5 g, nakład: 60.184, moneta w oryginalnym niebieskim pudełku, patyna
Literatura: Parchimowicz 273

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 154

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  26 zł
4)  24 zł