Polska, talar, 1776 EB

Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale
Polska, talar, 1776 EB

Polska, talar, 1776 EB

Cena wylicytowana: 4 200 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2016 21:26:20
132327
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, talar, 1776 EB, Warszawa, z końcówką napisu LITU
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 394, Dav. 1619, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 4 200 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 470

1)  4 200 zł
2)  4 100 zł
3)  3 700 zł
4)  3 600 zł
5)  3 500 zł