Śląsk, halerz m. Kożuchowa, XV w.

Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2016 20:51:40
131796
Opis: Śląsk - Księstwo Głogowsko-Żagańskie, halerz m. Kożuchowa, XV w., Aw: Gotycka litera M z kulką, Rw: Wieża z krzyżem w arkadzie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.25 g
Literatura: Fbg 267, Kop 8644, Frynas S.Glog.6.1

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 554

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  65 zł
5)  60 zł