Polska, grosz praski

Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale
Polska, grosz praski

Polska, grosz praski

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2016 20:48:00
131962
Opis: Polska - Wacław II Czeski 1300-1305, grosz praski, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku; Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.69 g, lekko wygięty, patyna
Literatura: Castelin 5, Kop. 10013, Frynas B.25.16

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 724

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  620 zł
4)  400 zł
5)  390 zł
6)  300 zł