Cesarstwo Rzymskie, siliqua, 367-375

Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2016 20:45:40
132315
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walens 364-378, siliqua, 367-375, Antiochia, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis wokoło D N VALENS – PER F AVG, Rw: Wieniec z inskrypcja VOT X MVL XX, u dołu ANT
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.09 g, patyna, bardzo ładna
Literatura: RIC 34b

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 276

1)  580 zł
2)  560 zł