Śląsk, 15 krajcarów, 1694 LP-H

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 22:31:00
132027
Opis: Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Franciszek Ludwik z Neuburga 1683-1732, 15 krajcarów, 1694 LP-H, Nysa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2740, E.-M. 130 (R1)

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 521

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  185 zł
5)  95 zł