Polska, dwuzłotówka, 1787

Polska, dwuzłotówka, 1787

Polska, dwuzłotówka, 1787

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 22:18:20
132013
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka, 1787, Warszawa, z kreską ułamkową
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna, nierówna patyna
Literatura: Plage 339, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 414

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  390 zł
4)  380 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  185 zł