Polska, 1/2 franka, data nieczytelna

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:50:20
132005
Opis: Polska - Henryk Walezy 1573-1575-1589, 1/2 franka, data nieczytelna, Rennes, Aw: Głowa króla w prawo i napis w otoku, Rw: Litera H, po bokach 4 lilie francuskie w formie krzyża, w otoku napis
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, lekko pęknięty krążek
Literatura: Duplessy 1131

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 435

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  125 zł
4)  115 zł