Polska, trojak, 1562
Polska, trojak, 1562
Cena wylicytowana: 390 zł
132072
Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1562, Wilno, końcówki napisu LI/LI |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger V.62.2.m (R), Ivanauskas'13 9SA77-3 |
Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 336
1) 390 zł
2) 380 zł
3) 330 zł
4) 300 zł
min |