Polska, trojak, 1562

Polska, trojak, 1562

Polska, trojak, 1562

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:47:00
132072
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1562, Wilno, końcówki napisu LI/LI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.62.2.m (R), Ivanauskas'13 9SA77-3

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 336

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  330 zł
4)  300 zł