Republika Rzymska, denar

Republika Rzymska, denar

Republika Rzymska, denar

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:19:20
132048
Opis: Republika Rzymska - anonim 179-170 pne, denar, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za nią X, Rw: Diaskurowie w prwao, poniżej w odcinku ROMA
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 2.80 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 167/1

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 367

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  165 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  135 zł