Grecja i posthellenistyczne, Aes Grave, IV w. pne

Cena wylicytowana: 3 800 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:18:00
132030
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, Aes Grave, IV w. pne, Aw: Głowa Gorgony na wprost; Rw: Orzeł trzymający w szponach delifina, lecący w prawo, wokoło ΑΡΙΧ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 67 mm, 100.61 g, bardzo rzadka
Literatura: Anokhin 168, Sear 1682

Cena końcowa: 3 800 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 784

1)  3 800 zł
2)  3 700 zł
3)  3 500 zł
4)  1 900 zł
5)  1 600 zł
6)  1 550 zł
7)  1 500 zł