Polska, 500 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 20:38:20
98781
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 15.07.1947, seria O2, numeracja 169854
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, małe naddarcie, po fachowej konserwacji, bardzo ładna prezencja
Literatura: Lucow 1230 (R4), Miłczak 132b

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 162

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  85 zł