Stany Zjednoczone Ameryki (USA), pamiątkowy żeton, bez daty (1862)
Zakończenie: 03-11-2016 22:15:40
131408
Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), pamiątkowy żeton, bez daty (1862), Aw: Głowa prezydenta Andrew Jacksona w lewo; Rw: Głowa Jerzego Waszyngtona w prawo, na odcięciu sygnatura autora P (Paquet) |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 18 mm, 2.68 g |
Literatura: | Julian PR-29 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1618