Polska, złotówka, 1767 FS
Zakończenie: 03-11-2016 21:34:00
Polska, złotówka, 1767 FS
131716
Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka, 1767 FS, Warszawa, odmiana z wąsko rozstawionymi cyframi daty |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Plage 275, Berezowski 1.25 zł |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 622