Rosja, odznaka honorowa na 5-lecie WCzK - GPU, 1917-1922

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne
Rozpoczęcie: 10-10-2016 18:00
Zakończenie: 20-10-2016 22:35:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 22:35:20
131381
Opis: Rosja - Rosja Sowiecka, odznaka honorowa na 5-lecie WCzK - GPU, 1917-1922, na stronie odwrotnej numer 312, nakrętka niesygnowana. Ogółem, do 1931 roku, nadano ok 800 odznak. Od 1932 roku ustalono nowy wariant z cyfrą XV
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 41 x 25 mm, czerwono emaliowana cyfra V, ładnie zachowany egzemplarz, rzadka
Literatura: Sańko -, Н.Петров, К.Скоркин ВЕДОМСТВЕННЫЕ НАГРАДЫ В ВЧК-КГБ

Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 411