Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1647

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 22:26:20
201512
Opis: Niderlandy - Utrecht, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1647, lew w tarczy bez korony
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 4863, Delmonte 845, Verk. 107.4, Purmer Ut37

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 331

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  195 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł