Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1628

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 22:23:20
201465
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Doornik, patagon, 1628, Tournai (Doornik)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 4470, Delmonte 300

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 241

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  145 zł