Austria, żeton z okazji hołdu Stanów Dolnej Austrii z dnia 14 czerwca 1835

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 22:18:40
131202
Opis: Austria - Ferdynand I 1835-1848, żeton z okazji hołdu Stanów Dolnej Austrii z dnia 14 czerwca 1835, niesygnowany, Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis FERDINANDI I AVSTRIAE IMPERATORI, Rw: U góry napis RECTA TVERI, poniżej korona, pod nią pięciowierszowy poziomy napis FIDES AB AVSTRIA / PRAESTITA / VINDOB / XIV JVN / MDCCCXXXV
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20 mm

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 303

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł