Polska, nieznane dominium (koniec XIX początek XX w.) - 5, 10, 50 groszy, 5 i 10 złotych

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne
Rozpoczęcie: 10-10-2016 18:00
Zakończenie: 20-10-2016 22:02:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 22:02:20
131120
Opis: Polska, nieznane dominium (koniec XIX początek XX w.) - 5, 10, 50 groszy, 5 i 10 złotych, Monogram EL (prawdopodobnie Eugeniusz Lubomirski)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 5 sztuk

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 303