Polska, półgrosz koronny, lata 1431-1434

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, monety antyczne, polskie i niemieckie

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 15-09-2016 21:37:28
129572
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, półgrosz koronny, lata 1431-1434, Kraków, bez znaków pod koroną
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop. 359, Kubiak typ XI

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1050

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  2 200 zł
4)  350 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  175 zł
8)  165 zł
9)  155 zł
10)  105 zł
11)  95 zł