wydawnictwa zagraniczne, Victor Gadoury, Frederic Droulers - Monnaies Royales Francaises 1610-1792

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, monety antyczne, polskie i niemieckie

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 15-09-2016 21:25:12
129533
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Victor Gadoury, Frederic Droulers - Monnaies Royales Francaises 1610-1792, katalog monet francuskich z podaną wyceną dla trzech stanów zachowania, nakładem, wagą oraz próbą, wydanie z roku 1978, Monaco
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rozmiar ok. A5, twarda oprawa, 608 stron, ilustracje w tekście

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 248

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  38 zł