wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Talers 1700-1800, Londyn 1979

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, monety antyczne, polskie i niemieckie

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 15-09-2016 21:24:49
129535
Opis: wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Talers 1700-1800, Londyn 1979, bardzo ceniona pozycja wśród kolekcjonerów
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: rozmiar ok. A5, 416 stron, bogato ilustrowane, twarda kartonowa oprawa

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 368

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  135 zł