Polska, zestaw medali Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:33:26
128503
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, zestaw medali Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny, Mennica Państwowa, złoty za XX lat służby wraz z miniaturą i brązowy za 5 lat służby (wąska cyfra V), razem 3 sztuki
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 33 mm, emalia
Literatura: Stela W.1.1.C, W.1.3.C

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 602

1)  30 zł