Polska, medal Polacy w Szeregach Armii Czerwonej 1941-1945 z miniaturą

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:32:17
128499
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, medal Polacy w Szeregach Armii Czerwonej 1941-1945 z miniaturą, Mennica Państwowa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, przywieszka emaliowana, oryginalne pudełko, rzadki
Literatura: Stela W.5.2.A

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1173

1)  150 zł