II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka na pamiątkę 10-lecia Łódzkiego Towarzystwa Elektrycznego

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:28:27
128701
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka na pamiątkę 10-lecia Łódzkiego Towarzystwa Elektrycznego, Na tarczy z gałązkami dębowymi i piorunami owalna tarcza z emaliowanym napisem ŁTE S.A., w góry tarcza emaliowana ze złoconym X
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro emaliowane 43 x 22 mm, z zawieszką, na odwrocie wygrawerowane 1.1.1939 W. Kaźmierczak

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 413

1)  120 zł