Włochy, medal z 1771 roku wybity z okazji zaślubin Ferdynanda z Marią Beatryczą d'Este

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:28:04
128613
Opis: Włochy - Modena - Ferdynand Habsburg 1754-1806, medal z 1771 roku wybity z okazji zaślubin Ferdynanda z Marią Beatryczą d'Este, Aw: Popiersia małżonków w prawo, FERDINAND A A M BEATRIX EST SPONSI; Rw: Merkury stojący w prawo, trzymający kaduceusz oraz tarcze herbowe rodów Habsburgów i d'Este, po prawej siedząca personifikacja rzeki Pad, u góry NVMINA FAVENT, u dołu NVPITIIS CELEBRATIS MEDIOLA D XV OCT 1771
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25 mm 3.96 g, ślad po usuniętej zawieszce, wybite uszkodzonymi stemplami
Literatura: Boccolari pag. 236- 237

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 322

1)  75 zł