Śląsk, medal zaślubinowy z początku XVIII wieku, niesygnowany

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:27:41
128609
Opis: Śląsk, medal zaślubinowy z początku XVIII wieku, niesygnowany, Aw: Promieniejące Oko Opatrzności, niżej dwa gorejące serca, WO LIEBE AUS DER HOEHE; Rw: Tobiasz i Sara klęczący przed płonącym ołtarzem, wokoło dary spadające z nieba, DA SEEGEN IN ER EHE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, 9.64 g, pięknie zachowany z blaskiem menniczym
Literatura: Kundmann "nummi singularis", str. 71

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 335

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł