Szwecja, Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindberg z Olimpiady w..

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:27:18
128491
Opis: Szwecja, Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindberg z Olimpiady w Sztokholmie w 1912 roku, Aw: Herold na tle kolumny zwieńczonej popiersiem i napis, Rw: Dwie kobiety wieńczące atletę
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony 50 mm 43 mm

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 495

1)  50 zł
2)  48 zł