do XVIII wieku, medal autorstwa J. Maugera wybity z okazji przyjazdu do Polski przyszłej żony Władysława IV Ludwiki Marii Gonzagi, 1645

Rozpoczęcie: 18-07-2016 18:00
Zakończenie: 28-07-2016 22:24:37

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:24:37
128605
Opis: do XVIII wieku - Władysław IV Waza 1632-1648, medal autorstwa J. Maugera wybity z okazji przyjazdu do Polski przyszłej żony Władysława IV Ludwiki Marii Gonzagi, 1645, Aw: Popiersie króla Ludwika XIV w prawo, wokoło LUDOVICUS XIIII REX CHRISTIANISSIMUS; Rw: Geniusz prowadzący konia z siedzącym mężczyzną w szlacheckim stroju, wokoło REGINA POLONIS DATA, w odcinku LUD MAR GONZAGA ULADISLAO IV POLON REGI COLLOCATA MDCXLV
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 41 mm, 31.01 g
Literatura: H-Cz. 9730

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 0 zł
Ilość odsłon: 737