Niemcy, medal "przyjaźni", niesygnowany wybity ok. 1800 roku

Niemcy, medal

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:21:10
128608
Opis: Niemcy - Norymberga, medal "przyjaźni", niesygnowany wybity ok. 1800 roku, Aw: Stojąca postać w stroju antycznym, wsparta na kolumnie, trzymająca płonące serce, BESTÆNDIG OHNE HEUCHELSCHEIN; Rw: Dwa calujące się gołębie, SO SOLL UNSRE FREUNDSCHAFT SEYN, w odcinku OHNE FALSCH
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, 10.42 g, rzadki, nienotowany w ważniejszych kolekcjach

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 351

1)  170 zł
2)  165 zł