Czechy, 3 krajcary, 1628

Czechy, 3 krajcary, 1628

Czechy, 3 krajcary, 1628

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:13:07
128473
Opis: Czechy - Albert von Wallenstein 1625-1634, 3 krajcary, 1628, Jicin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 426

1)  125 zł
2)  120 zł